Szanowni Państwo,

W związku z licznymi zażaleniami z Państwa strony związanymi ze sposobem dystrybucji biletów w ramach projektu „Pociągiem w Łódzkie”, Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi uprzejmie informuje, iż

bilety na wycieczkę do Radomska oraz na wszystkie pozostałe wyjazdy w 2017 r. (Łęczyca, Zduńska Wola, Piotrków Trybunalski) wydawane będą w Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi jedynie po uprzednim zapisaniu się poprzez platformę https://pociagiem.evenea.pl/

Mamy nadzieję, iż system ten usprawni proces wydawania biletów, wyrówna szanse mieszkańców na jego otrzymanie, zróżnicuje docelową grupę odbiorców, a także pozwoli uniknąć niepotrzebnych kolejek i konfliktów.

 

Terminy rozpoczęcia zapisów na bilety na daną wycieczkę będą systematycznie podawane na stronie www.pociagiem.lodzkie.pl w okienku każdego wyjazdu.

Poniżej podajemy także przykładowe miejsca dysponujące wolnym i bezpłatnym dostępem do komputera, gdzie można dokonać niżej opisanej procedury:

  1. Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi, ul. Gdańska 100/102
  2. Łódzkie Centrum Kontaktu z Mieszkańcami, ul. Piotrkowska 110 (wejście od pasażu Schillera)
  3. Centrum Zarządzania Łódzkim Szlakiem Konnym, ul. Wycieczkowa 86

 

CO NALEŻY ZROBIĆ?

Bilety na wyjazd do Łęczycy można nabyć w następujący sposób:

  1. Wejść na stronę https://pociagiem.evenea.pl/ (początek zapisów 31.07.2017 godz. 14.00/koniec 01.08.2017 godz. 24.00)
  • kliknąć zielony przycisk zapisz się,
  • wskazać wybraną ilość biletów (max. 2)
  • wpisać swoje imię, nazwisko i adres e-mail
  1. System wygeneruje nam potwierdzenie zgłoszenia, klikamy pobierz bilet. W prawym górnym rogu pojawi się numer kodu kreskowego, jest to nr biletu który należy podać w siedzibie Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi otrzymując tym samym tradycyjny bilet na pociąg. W przypadku odbioru dwóch biletów należy podać kody kreskowe obydwu zgłoszeń. Tylko bilet wydany w CIT uprawnia do udziału w wycieczce, system generuje jedynie potwierdzenie rejestracji!!!

Bilety należy odebrać w CIT w dniach 02-03.08 od 9.00 do 19.00.

  1. Tak jak dotychczas, każdy z Państwa ma możliwość otrzymania 2 biletów i dane osób wyjeżdżających należy uzupełnić na miejscu w CIT odbierając bilety.
  2. Nieodebrane bilety będą w piątek – 04.08 od godziny 9.00 ogólnodostępne w CIT