JAK ZDOBYĆ BILET?

Na tydzień przed daną wycieczką na stronie www.pociagiem.lodzkie.pl w okienku danego wyjazdu pojawiać się będą szczegóły i harmonogram dnia, a także link Zapisz się na wycieczkę.

W każdy poniedziałek przed wycieczką od godz. 12.00 do 24.00 link ten będzie aktywny umożliwiając zapisanie się na wyjazd w następujący sposób:  

  • należy w niego kliknąć, wpisać swoje imię, nazwisko i adres e-mail oraz wybrać ilość biletów (1 lub 2, a na wyjazd 28.07 – max.5),
  • wcisnąć Wyślij zgłoszenie
  • osoby, których zgłoszenie zakończy się pozytywnie, otrzymają od nas e-mail zwrotny z potwierdzeniem możliwości odebrania biletu. Ilość biletów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Od wtorku do czwartku przed każdą wycieczką bilet można odebrać w Łódzkiej Organizacji Turystycznej przy ulicy Piotrkowskiej 28 w godzinach 9.00-19.00 (wyjazdy z Łodzi), natomiast na wyjazd 14.07.18 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach (ul. 3-go Maja 2) i Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Św. Antoniego 41) w godzinach pracy obu instytucji. Należy w tym celu podać jedynie imię i nazwisko, którym się zapisywano. Następnie wpisujemy swoje dane oraz dane osoby/osób (jeśli zadeklarowaliśmy więcej niż jeden bilet) na listę dostępną na miejscu, co jest warunkiem do objęcia ubezpieczeniem.

PODCZAS ODBIORU BILETÓW NA WYCIECZKI 28.07 ORAZ 18.08 NALEŻY OKAZAĆ ODPOWIEDNIO KARTĘ DUŻEJ RODZINY LUB KARTĘ SENIORA.

Nieodebrane bilety będą w piątki dostępne w puli ogólnej.

 

Poniżej podajemy także przykładowe miejsca w Łodzi dysponujące wolnym i bezpłatnym dostępem do komputera, gdzie można dokonać niżej opisanej procedury:

  1. Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marsz. J. Piłsudskiego w Łodzi, ul. Gdańska 100/102
  2. Łódzkie Centrum Kontaktu z Mieszkańcami, ul. Piotrkowska 110 (wejście od pasażu Schillera)
  3. Centrum Zarządzania Łódzkim Szlakiem Konnym, ul. Wycieczkowa 86